Preskočiť na obsah
ATENA Pro

Odborné a poradenské služby

ATENA Pro s. r. o.

Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia

Sídlo
Vysoké Tatry
Od roku
2018
IČO
51 324 806

ATENA Pro

Spoločnosť s ručením obmedzeným

Aktívna
Sídlo
Tatranská Lomnica 14144, 062 01 Vysoké Tatry
Na trhu od
27. marca 2018
IČO
51 324 806
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Odbor (SK NACE 70.20)
Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia

Firma v číslach

8
rokov na trhu
2018
rok vzniku
18
položiek predmetu činnosti

O firme

Spoznajte ATENA Pro

ATENA Pro s. r. o. sídli na adrese Tatranská Lomnica 14144, 062 01 Vysoké Tatry. Zapísaná je od 27. marca 2018 (Obchodný register).

Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia“ (70.20). Predmet činnosti tvorí 18 položiek, napríklad maloobchod a veľkoobchod, sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby a administratívne služby.

Základné údaje

Obchodné meno
ATENA Pro s. r. o.
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
IČO
51 324 806
DIČ
2120724793
Dátum vzniku
27. marca 2018
Sídlo
Tatranská Lomnica 14144, 062 01 Vysoké Tatry
Obchodný register
Okresný súd Prešov, oddiel Sro, vložka č. 50616/P
Sektor (ESA 2010)
Nefinančné korporácie pod zahraničnou kontrolou
Odbor (SK NACE 70.20)
Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia

Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 1. mája 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.

Predmet činnosti

Čím sa ATENA Pro zaoberá

Predmet podnikania podľa záznamu v registri – 18 položiek.

  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)

  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby

  • Administratívne služby

  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov

  • Faktoring a forfaiting

  • Finančný lízing

Zobraziť všetkých 18 položiek predmetu činnosti
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
  • Administratívne služby
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
  • Faktoring a forfaiting
  • Finančný lízing
  • Poskytovanie úverov alebo pôžičiek z peňažných zdrojov získaných výlučne bez verejnej výzvy a bez verejnej ponuky majetkových hodnôt
  • Sprostredkovanie poskytovania úverov alebo pôžičiek z peňažných zdrojov získaných výlučne bez verejnej výzvy a bez verejnej ponuky majetkových hodnôt
  • Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti
  • Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky
  • Prenájom hnuteľných vecí
  • Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
  • Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
  • Prípravné práce k realizácii stavby
  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
  • Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
  • Správa a údržba bytového a nebytového fondu v rozsahu voľných živností
  • Inžinierska činnosť, stavebné cenárstvo, projektovanie a konštruovanie elektrických zariadení

Časté otázky

Základné informácie o firme

Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.

Kde sídli ATENA Pro s. r. o.?

Sídlo je na adrese Tatranská Lomnica 14144, 062 01 Vysoké Tatry.

Čím sa ATENA Pro s. r. o. zaoberá?

Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia“ (70.20). Predmet činnosti zapísaný v registri zahŕňa napríklad: maloobchod a veľkoobchod; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby; administratívne služby; činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov.

Aké je IČO – ATENA Pro s. r. o.?

IČO je 51 324 806, DIČ 2120724793.

Kedy vznikla ATENA Pro s. r. o.?

Vznik: 27. marca 2018. Na trhu pôsobí 8 rokov.

Sídlo

Kde firmu nájdete

Tatranská Lomnica 14144 062 01 Vysoké Tatry

Registrový súd: Okresný súd Prešov

Je to vaša firma?

Získajte túto stránku pre seba

Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.

Získať vlastnú stránku

Vlastná stránka

Stránka pre ATENA Pro s. r. o. podľa vašich predstáv

Ste majiteľ, konateľ alebo podnikateľ? Nechajte nám e-mail – ozveme sa vám, preberieme, čo má stránka obsahovať, a pripravíme ju na adrese atena-pro.sko.sk alebo na vašej vlastnej doméne.

  • Návrh na mieru podľa vašich požiadaviek
  • Vaše texty, fotografie, logo, služby a kontakty
  • Úpravy, kým nebudete so stránkou spokojní

E-mail použijeme iba na odpoveď na váš dopyt, nič vám neposielame automaticky. Viac v ochrane osobných údajov.

Požiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?

Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.

Pošleme naň odkaz na potvrdenie. Profil skryjeme až po potvrdení.